Strona główna » O nas

O nas

Jesteśmy firmą, która świadczy usługi profesjonalnego i bezpiecznego niszczenia dokumentów i nośników danych zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych RODO.

Happy tree

HAPPY TREE to pomysł który narodził się w głowie Marcina 10 lat temu. Zaczynaliśmy od przysłowiowego zera a w rzeczywistości od pierwszych 200 kg makulatury które odebrał własnoręcznie od klientów bezpłatnie i otrzymał na skupie 17 zł. W momencie kryzysu nie poddał się i za wspólnie z żoną uzbierane drobniaki kupił pierwsze auto dostawcze - MERCEDESA “KACZKE” z 1994 r oraz niezbyt wydajną maszynę,  z którą to zaczął przygodę z pierwszym w Trójmieście mobilnym niszczeniem dokumentów. Swoją pracowitością oraz sercem wkładanym w jakość usług,  pozyskiwał wciąż nowych klientów, dzięki którym firma zaczęła się rozwijać w szybkim tempie. W tej chwili firma HAPPY TREE posiada niezastąpioną, wykwalifikowaną kadrę , WSPANIAŁĄ 15- tkę dzięki której możemy świadczyć usługi dla Państwa na tak wysokim poziomie,park maszyn niszcząco-belujących,  3 auta dostawcze ( zdecydowanie nowsze od starej poczciwej “KACZKi” :) Zakres naszych usług sięga nie tylko w Trójmieście ( Gdyni, Sopocie, Gdańsku) , Wejherowie,Redzie, Rumi,  Pucku, Władysławowie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie,Kościerzynie, Kartuzach, a w całym POMORSKIM jak i poza jego granicami, W Warszawie, Łodzi , Wrocławiu, Olsztynie i CAŁEJ POLSCE! Zaufało nam wiele firm oraz instytucji publicznych. Zobaczcie Państwo sami.

Potrzebujesz profesjonalnej usługi niszczenia dokumentów? Skontaktuj się z nami!

Ocena od naszych klientów

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
jol rut
jol rut
2023-12-11
Super sprawnie miło. Certyfikat dotarł Rzetelna firma
Katarzyna Wilk
Katarzyna Wilk
2023-10-16
Utylizacja nieużywanego komputera firmowego i niszczenie jego 4 dysków potwierdzone certyfikatem. Zero marudzenia, dobra komunikacja. Jestem spokojna, że jako makro przedsiębiorca dopełniłam formalności i zadowolona z usługi Happy Tree.
Piotr Czesuła
Piotr Czesuła
2023-10-05
Profesjonalne niszczenie i to najtaniej w Trójmieście. Jeszcze raz dziękuję.
Food Biuro
Food Biuro
2023-07-18
Pełna i profesjonalna obsługa. Doskonały kontakt z działem administracyjnym i realizatorami usługi. POLECAMY
Phoebe Bone
Phoebe Bone
2023-03-22
profesjonalnie, zawsze na czas!
Marcin Wyszecki
Marcin Wyszecki
2021-11-21
Firma zajmująca się niszczeniem dokumentów i nie tylko. PEŁEN PROFESJONALIZM oraz świetny kontakt z klientem.
Marek Paweł
Marek Paweł
2021-05-18
Jak zwykle pełen profesjonalizm ????
Biuro Rachunkowe TRAWERS Sp. z o.o.
Biuro Rachunkowe TRAWERS Sp. z o.o.
2021-01-12
Usługi realizowane terminowo i profesjonalnie, bardzo dobry kontakt i miła obsługa, konkurencyjne ceny. Zdecydowanie polecamy.

Referencje

Darmowa wycena

Zostaw swoje dane kontaktowe i informacje na temat odpadów,
a skontaktujemy się z tobą